Pril Logo

Mutfak Tüyoları

Bulaşıkları yıkarken eğlenmek ve aynı zamanda akıllıca hareket etmek ister misiniz? Bulaşık Yıkama tüyolarımız ve Oyunlarımızla bu mümkün! Aileniz ve arkadaşlarınızın günlük bulaşık işlerini kolaylaştırmak için ilham alın ve yeni deneyimlerinizi onlarla paylaşın.

Bulaşık Canavarını Besleyin

Bulaşık makinenizin ön kısmını, yapışkan folyo kullanarak eğlenceli bir hayvan yüzüne dönüştürün. Şimdi bu temizlik hayvanını çocuklarınızla besleyin. Aslan, fil veya tavşan; yaratıcı fikirlerinizin sınırı yok. Çocuklarınıza hayvanın beslenmesi gerektiğini söyleyin ve diğer ebeveynlere ilham vermek için fikrinizin bir resmini sosyal medyada paylaşın. Download

Bulaşık Makinesi Paylaşımı

Bulaşık makinenizi komşularınız ve arkadaşlarınızla paylaşarak bulaşık yıkamayı daha sürdürülebilir hale getirin. Bulaşıkların temizlenmesini beklerken birlikte bir yemeği paylaşıp daha da samimi olabilirsiniz. Bekarlar ve öğrenciler için hoş bir seçenek.

Kirli bulaşıklardan mı korkuyorsunuz? Korkmayın!

#sofradabirlikte olmanın sonuna geldiğinizde kirli bulaşıklar için endişelenmenize gerek yok.
Pril ile bulaşıklar kolayca temizliğe kavuşur!
Sevdiklerinizle geçirdiğiniz anların tadını daha çok çıkarabilmeniz için güçlü formüllerimiz, yağ ve yanmış kirler gibi en zorlu kirleri bile temizler!