GİRİŞİMİMİZ / UNICEF İŞBİRLİĞİMİZ

Acil beslenme ihtiyacı olan çocuklara 1 milyon sağlıklı öğün ulaşması için UNICEF’in Global Beslenme Programı’na destek oluyoruz.

You need to accept cookies to play this video

EN ACİL BESLENME İHTİYACI OLAN ÇOCUKLAR İÇİN 1 MİLYON SAĞLIKLI ÖĞÜNE DESTEK!

Henkel, satın aldığınız her 1 Pril ile UNICEF’in en zor durumdaki çocuklara temel gıda ihtiyaçları ulaştırdığı Global Beslenme Programı’nı desteklemektedir.

Koronavirüs (COVID-19)’ün sebep olduğu küresel salgın dünyanın her yerinde bir çok insanın hayatını olumsuz etkiledi. Virüsle mücadele için bağışıklık sistemini güçlü tutmanın ve dolayısıyla sağlıklı beslenmenin hayatlarımızda her zamankinden daha da önemli hale geldiği bu günlerde Pril ailesi olarak UNICEF ile birlikte bir projeye imza attık.

Sağlıklı beslenme ne yazık ki dünya genelindeki herkes için eşit derecede ulaşılabilir değil. Özellikle dünyanın bazı bölgelerinde bir çok çocuk ciddi seviyelerde açlıkla mücadele etmek zorunda kalıyor. UNICEF, sürdürdüğü Global Beslenme Programı aracılığıyla sağlıklı beslenme koşullarına yeterli seviyede erişimi olmayan çocuklara yardımcı olarak bu eşitsizliği ortadan kaldırmak için çabalıyor.

Biz de herkesin sağlıklı öğüne erişebilmesi hedefine destek olmak için Henkel ve UNICEF işbirliğinde gerçekleşen bir kampanya başlattık. Satın alınan her bir Pril ürünü ile UNICEF’in Global Beslenme Programına destek olarak en acil beslenme ihtiyacı olan çocuklara sağlıklı öğün ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Ekim ayının sonuna kadar devam edecek bu kampanyada hedefimiz ise 1 milyon sağlıklı öğünü acil beslenme ihtiyacı olan çocuklara ulaştırmak. Sizler de Pril ürünlerini satın alarak bu kampanyaya destek olabilirsiniz.

DİPNOT

Fotoğraftaki çocuklar temsilidir, UNICEF programlarından yararlanmamaktadır. UNICEF hiçbir şirket, marka, ürün ve hizmeti desteklememektedir.

Daha fazlasını keşfedin

  • Ürünlerimiz hakkında daha fazlasını keşfedin!

  • UNICEF’in çocuklar için çalışmaları hakkında bilgi alın