Pril Logo

Taahhüdümüz

Sıra ev işlerine geldiğinde, ailenizin ve sevdiklerinizin, evinizde rahat hissetmesini istersiniz. Ayrıca, ev işlerine o kadar çok zaman harcamayı istemezsiniz. Bulaşık deterjanı Pril, bulaşıklarınızın kolayca temizlenmesini sağlar. Böylelikle kendinize ve sevdiklerinize daha çok vakit ayırabilirsiniz!

Açelya Akkoyun Kimdir?

Açelya Akkoyun, sahne aldığı tiyatro oyunları ve dizilerde canlandırdığı karakterlerle ülkemizin en beğenilen tiyatro ve sinema oyuncularından biri olarak dikkat çekiyor. Sanatçı, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden 1994 yılında mezun oldu. Altı yıl boyunca İstanbul Şehir Tiyatroları’nda çeşitli oyunlarda sahne aldı. Son Söz Sevginin, Çakalların İzinde, Mirasyediler, Mahallenin Muhtarları, Böyle mi Olacaktı, Ekmek Teknesi ve Doksanlar gibi unutulmaz dizilerde, akılda kalan karakterlere hayat verdi. Aynı zamanda 4x4 ve Çocuktan Al Haberi gibi yarışmalarda da sunuculuk yaptı. Akkoyun, evli ve bir kız çocuk annesi. Bir herbalist olarak sağlıklı beslenmeye büyük önem veren Açelya Akkoyun, mutfakta vakit geçirmeyi de çok seviyor. Başarılı bir oyuncu olduğu kadar, sevgi dolu bir anne ve hamarat bir ev hanımı olarak da tanınıyor. Sanatçı, aynı zamanda bulaşıkta temizliğin köklü ve yenilikçi ismi Pril’in de marka ve reklam yüzü.

Pril’in marka yüzü Açelya Akkoyun…

Türkiye'nin ilk sıvı bulaşık deterjanı olan Pril, yaklaşık 3 yıl önce uzman gücünü Açelya Akkoyun’un pozitif enerjisi ile birleştirdi. Markanın, değerli sanatçı ile birlikte oluşturduğu sinerji, hamarat hanımların kalbinde karşılık buldu. Pril’in birçok reklamında, kampanya ve projesinde hanımlarla buluşan sanatçı, “Pril benim hep hayatımda olan bir markaydı. Hem bana değer katan hem de benim değer katabileceğim bir markayla bir araya geldim. Çok şanslı hissediyorum kendimi. 20 yıl önce Pril’in Türkiye’deki ilk reklamında da ben vardım. Büyük bir tesadüf ki 20 yıl sonra marka yüzü olarak yine beni seçtiler. Galiba Pril ile kaderlerimiz bir. Birlikte çok güzel işler yaptık ve yapmayı sürdüreceğiz.” diyor.