Pril Logo

Girişimimiz

UNICEF’in Global Beslenme Programı aracılığıyla, dünyanın farklı bölgelerindeki çocukların ve toplulukların sağlıklı yemeğe ulaşmasına destek oluyoruz.

SAĞLIKLI BESLENME HERKES İÇİN ULAŞILABİLİR DEĞİL...

Pril, yetersiz beslenmeden muzdarip çocukların azalması için UNICEF’in Global Beslenme Programı’na bağış yaparak destek olmaktadır.

UNICEF/UNO74440

NASIL FARK YARATABİLİRİZ?

Biz Pril ailesi olarak; toplumlarına bağlı, sağlıklı ve parlak bireyler kazandırmak adına tüm çocukların kaliteli beslenmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle, çocukların sağlıklı ve besleyici öğünlere erişmelerini sağlama çalışmalarında UNICEF’e ​​destek veriyoruz. 2019 yılında, en çok ihtiyacı olan çocukların ve toplumların sağlıklı öğünlere ulaşmasına katkıda bulunuyoruz. İşbirliğimizin yardımıyla, UNICEF çocukların sağlıklı besinlere ulaşması için çalışıyor. Bu çalışmaya besleyici yönünden zengin ve hijyenik olarak hazırlanmış yiyeceklerden oluşan çok çeşitli bir beslenme programı ile annelerin, bakıcıların ve çocukların desteklenmesi de dahildir.

NASIL DESTEK OLACAĞIZ?

Henkel ve UNICEF ​​arasındaki ortaklığın sağladığı fon, en çok ihtiyaç duyulan bölgelerde ve özellikle yeterli beslenme koşullarına sahip olmayan ülkelerde: Doğu Asya ve Pasifik, Doğu ve Güney Afrika, Güney Asya ve Batı ve Orta Afrika'da kullanılıyor.

DİPNOT

Satın alınan her bir Pril ürünü ile Henkel, UNICEF’in global beslenme programına destek olmaktadır. Program kapsamında en çok ihtiyacı olan çocuklara öncelik verilmektedir.

UNICEF hiçbir şirket, marka, ürün veya servisi desteklememektedir.

UNICEF, ​​çocuklara doğumlarından itibaren yardım etmek, anneleri beslenme konusunda eğitmek, hayati besleyici ögelere sahip yiyecekleri güçlendirmek ve şiddetli akut yetersiz beslenmesi olan çocukların hayatlarını kurtarmak için çalışmaktadır.

Pril’in desteklediği UNICEF global beslenme programının aktiviteleri şu şekildedir:

  • Şiddetli akut yetersiz beslenmeye maruz kalan çocuklar için tedavi ve bakım
  • A vitamini takviyesi
  • Gıdaların vitamin ve minerallerle zenginleştirilmesi
  • Hayati durumlarda anne ve çocuğa acil destek
  • Sağlık kurumlarında anneler ve bakıcılar için eğitim
  • Emzirme ve tamamlayıcı beslenmenin öneminin korunması, geliştirilmesi ve desteklenmesi