Skip to Content

Sıkça Sorulan Sorular

Bulaşık deterjanı serin ve kuru bir ortamda kapağı kapalı şekilde muhafaza edilmelidir. Deterjanınızı çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Bulaşık suyuna 1 tatlı kaşığı eklemeniz yeterlidir. Ön Yıkama Etkisi için: 1 L bulaşık suyuna 1,5 tatlı kaşığı eklemeniz yeterlidir.

Bulaşık makinesinde program seçerken bulaşıkların yağ oranı dikkate alınmalıdır.

Çok Fonksiyonlu Tabletlerde tuz ve parlatıcı etkisi bulunmaktadır. Dolayısıyla su sertlik derecesi çok yüksek olmayan bölgelerde Çok Fonksiyonlu Tablet kullanıldığında tuz ve parlatıcı kullanmaya gerek yoktur. Standart tablet kullanırken makinaya tuz ve parlatıcı ilave edilmeli ve su sertlik derecesine göre makinanın tuz ve parlatıcı ayarları doğru konuma getirilmelidir. Taşan tuzlu su ve tuz artıkları makinadan uzaklaştırılmalıdır.

Makinaların tuz haznesinde su bulunmaktadır. Dolayısıyla tuz doldururken bir miktar tuzlu su makinanın içine taşmaktadır. Tuz doldurma işlemi bittikten sonra haznenin kapağı sıkıca kapatılıp taşan tuzlu su ve su artıkları makinadan uzaklaştırılmalıdır.

Parlatıcının kapağını yukarı doğru çekerek açınız  ve makinanızın parlatıcı gözüne aldığı kadar yada makinanızda belirtildiği miktarda doldurunuz. Taşan parlatıcıyı temizleyiniz.