Skip to Content

Taahhüdümüz

Ailenizin ve sevdiklerinizin evinizde rahat hissetmesini istersiniz. Bulaşık deterjanı Pril, siz ev işlerine çok zaman harcamayın diye bulaşıklarınızın kolayca temizlenmesini sağlar. Böylelikle, kendinize ve sevdiklerinize daha çok vakit ayırabilirsiniz!

Ceyda Düvenci kimdir?

1977 tarihinde Bursa'da dünyaya gelen Ceyda Düvenci, eğitimine Bursa'da başlayıp İstanbul'da devam etmiştir. 1997 yılında Star TV'nin düzenlediği güzellik yarışmasında Türkiye 3.güzeli seçilmesiyle beraber birçok başarılı projede adından söz ettirmiştir. Zalim, Sil Baştan, Binbir Gece, Umutsuz Ev Kadınları gibi Türkiye'nin başarılı dizilerinde önemli karakterlere hayat veren Düvenci, oyunculuğun yanında Anneee TV ve Balköpüğü adlı çocuk kitabı serilerini yazmıştır. Çocuklar ve ebeveynleriyle ilgili projelerinden biri olan ve küratörlüğünü yaptığı Taş Kağıt Makas Duygu Atölyesi ile çocukları ve ebeveynlerini duygularla bir yolculuğa davet ediyor. Ayrıca iki çocuk annesi olan Düvenci, güler yüzü ve doğal haliyle halkın sevgisini kazanan sanatçılardan biridir. Güvenilir imajıyla ilgi çeken sanatçı aynı zamanda bulaşıkta temizliğin köklü ve yenilikçi ismi Pril'in de marka ve reklam yüzü.

Pril’in marka yüzü Ceyda Düvenci...

Türkiye'nin ilk sıvı deterjanı olan Pril, 2020 yılında Ceyda Düvenci ile güçlerini birleştirdi. Çocukluğundan beri bulaşık yıkamayı seven ve bulaşık yıkamanın ona iyi geldiğine inanan sanatçı, birçok proje ve reklamda tüketicilerle buluşuyor.  Düvenci, Pril Hijyen arabasıyla ülkeyi dolaştığı Mutfak Hikâyeleri projesi kapsamında restoranları gezerek hijyen tedbirleri hakkında konuştu, Pril x UNICEF #SOFRADABİRLİKTE kampanyamız hakkında bilgi verdi, gittiği restoranlardaki işletme sahipleri adına UNICEF’e Tedavi Edici Hazır Besin Paketi bağışında bulundu ve çocukların birer günlük beslenme ihtiyacını karşıladı. Pril ile olan işbirliğini kendi sosyal medyasından duyuran Düvenci, "Artık uzun sofralarınızda, dostlarınızla birlikte sohbet ettikten sonra bulaşıkta yanınızda Pril varken ben de olacağım. Yıllardır bana yol arkadaşlığı yapan Pril ile artık güçlerimizi birleştirmiş olmak benim için çok mutluluk verici, güzel sürprizlerle bir arada olacağız." diyor.