Skip to Content

MUTFAK TÜYOLARI

Bulaşıkları yıkarken eğlenmek ve aynı zamanda akıllıca hareket etmek ister misiniz? Bulaşık Yıkama tüyolarımız ve Oyunlarımızla bu mümkün! Aileniz ve arkadaşlarınızın günlük bulaşık işlerini kolaylaştırmak için ilham alın ve yeni deneyimlerinizi onlarla paylaşın.

 

BULAŞIK CANAVARINI BESLEYİN

Bulaşık makinenizin ön kısmını, yapışkan folyo kullanarak eğlenceli bir hayvan yüzüne dönüştürün. Şimdi bu temizlik hayvanını çocuklarınızla besleyin. Aslan, fil veya tavşan; yaratıcı fikirlerinizin sınırı yok. Çocuklarınıza hayvanın beslenmesi gerektiğini söyleyin ve diğer ebeveynlere ilham vermek için fikrinizin bir resmini sosyal medyada paylaşın.

 

BULAŞIK MAKİNESİ PAYLAŞIMI

Bulaşık makinenizi komşularınız ve arkadaşlarınızla paylaşarak bulaşık yıkamayı daha sürdürülebilir hale getirin. Bulaşıkların temizlenirken siz sevdiklerinizle birlikte kahve içebilirsiniz, #SOFRADABİRLİKTE keyifle vakit geçirebilirsiniz.

 

KİRLİ BULAŞIKLARDAN KORKUYOR MUSUNUZ? KORKMAYIN!

#SOFRADABİRLİKTE olmanın sonuna geldiğinizde kirli bulaşıklar için endişelenmenize gerek yok.
Pril ile bulaşıklar kolayca temizliğe kavuşur!
Sevdiklerinizle geçirdiğiniz anların tadını daha çok çıkarabilmeniz için güçlü formüllerimiz, yağ ve yanmış kirler gibi en zorlu kirleri bile temizler!

Daha fazlasını keşfedin

  • Bir sonraki buluşmanızda sevdiklerinizi mutlu edecek mükemmel tarifi bulun.