Skip to Content

Koruyucular

BİLİNMESİ GEREKENLER

Sıvı ürünlerdeki koruyucular, formülün stabil kalmasını sağlar. Koruyucular olmazsa ürünler kötü kokmaya başlayabilir veya içinde bakteriler gelişebilir. Konsantrasyonlarından bağımsız olarak deterjanlara ve temizlik ürünlerine eklenen koruyucular, (TR Deterjanlar Hakkında Yönetmelik) uyarınca ambalaj üzerinde belirtilmektedir. Böylece bilinen bir alerjiye sahip kişiler, satın alma kararını verirken ilgili maddeyi içeren ürünlerden uzak durabilir.

KORUYUCULARI NASIL KULLANIYORUZ?

Koruyucuları çok dikkatli şekilde ve sadece gerektiği kadar kullanıyoruz. Bunun için diğer formül bileşenleriyle koruma sağlanabiliyorsa koruyuculardan mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyoruz. Uygulama sırasında ürünler genellikle bol suyla seyreltiliyor. 

DİĞER KONULAR

  • Tüm formüllerimiz verimli kaynak kullanımı ve güçlü temizlik sonuçları sağlar.

  • İnsanlara ve dünyaya fayda sağlayacak akıllı ambalajlar üreterek döngüsel ekonomiye giden yolda ilerlemeye öncülük ediyoruz.

  • Değer zincirinin tamamında çevreye uygunluk ve verimli kaynak kullanımı bakımından taşıma ve lojistik süreçlerimizi en iyi duruma getirme sorumluluğumuzun bilincindeyiz.