Skip to Content

Esanslar

BİLİNMESİ GEREKENLER

Esanslar, bulaşıkları yıkarken hoş bir koku vermek için kullanılan koku bileşenlerinin karışımından oluşur.

Hoş kokular ortaya çıkarmak için kullanılan binlerce farklı parfüm bileşeninden bazıları, diğerlerine göre alerjilerle daha sık ilişkili bulunduğundan, kozmetik ürünlerin yanı sıra deterjanlar ve temizleme ürünlerinin ambalajlarında da söz konusu bileşenler belirtilmektedir. Dolayısıyla bunlar bulaşık yıkama ürünlerimizin etiketlerinde de açıkça gösterilmektedir. Böylece bilinen bir alerjiye sahip kişiler, satın alma kararını verirken ilgili maddeyi içeren ürünlerden uzak durabilir.

ESANSLARI NASIL KULLANIYORUZ?

Kullandığımız tüm esanslar ve bileşenler, tüm yasal gerekliliklere uygundur ve sağlığa uygunluk bakımından kapsamlı testlere tabi tutulmuştur. Alerjik reaksiyona yol açabilecek koku bileşenleri etiketler üzerinde açıkça belirtilmektedir.Hassas ürünlerimiz, etiket üzerinde belirtilmesi gereken herhangi bir koku içermez.

DİĞER KONULAR

  • Tüm formüllerimiz verimli kaynak kullanımı ve güçlü temizlik sonuçları sağlar.

  • İnsanlara ve dünyaya fayda sağlayacak akıllı ambalajlar üreterek döngüsel ekonomiye giden yolda ilerlemeye öncülük ediyoruz.

  • Değer zincirinin tamamında çevreye uygunluk ve verimli kaynak kullanımı bakımından taşıma ve lojistik süreçlerimizi en iyi duruma getirme sorumluluğumuzun bilincindeyiz.