Skip to Content

TABLET VEYA JEL: MAKİNENİZ İÇİN EN İYİ BULAŞIK MAKİNESİ DETERJANI VE KULLANIM ŞEKLİ

İster tablet, ister toz deterjan veya jel kullanın, tüm bulaşık makinesi deterjanları bulaşıklarınızı temizleyen sabun köpüğü formunu alır
İster tablet, ister toz deterjan veya jel kullanın, tüm bulaşık makinesi deterjanları bulaşıklarınızı temizleyen sabun köpüğü formunu alır

Bulaşık makinesi deterjanları çeşitli biçim ve boyutlarda olabilir. Peki size en uygun olan hangisidir? En sevdiğiniz deterjan en uygunudur diyerek bu soruya kısa bir cevap verebiliriz. En iyi ürünleri bulaşık makinenizde deneyip kendi karşılaştırmanızı yaparak tablet, toz veya jel deterjanlardan hangisinin hoşunuza gittiğine karar verebilirsiniz. En yaygın kullanılan bulaşık makinesi deterjanı çeşidi bulaşık makinesi tabletleri olduğu için en fazla çeşidin bu kategoride olduğunu göreceksiniz. Aşağıdan hangi tabletlerin hangi amaçlar için daha uygun olduğu konusunda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz

BULAŞIK MAKİNESİ TABLETLERİ: EN YAYGIN ÜRÜN

Bulaşık makinesi tabletleri, yaygın kullanılan bir bulaşık makinesi deterjanı çeşididir. Kullanımları kolaydır, etkilidirler ve çok çeşitli formülleri vardır. Bulaşık makinesi tabletlerinin oldukça fazla çeşidi olduğu için uygun fiyatlı tabletler veya özel teklifler bulmanız da oldukça olasıdır. Aşağıdaki karşılaştırma tablomuzdan hangi amaç için en uygun tabletin hangisi olduğunu öğrenebilirsiniz.

1. Tablet deterjanlar ile tuz ve parlatıcıyı ayrı ayrı kullanmayı tercih ediyorsanız bunun için Pril Klasik Tablet en iyi genel temizleyicidir. Aşağıdaki videodan bulaşık makinesi tabletlerini nasıl kullanacağınızı ve bulaşık makinesi tuzu ile parlatıcısını nasıl ekleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

2. Karşılaştıracak olursak Pril Hepsi Bir Arada klasik tabletin içerdiği temizlik özelliklerinin yanı sıra anında etkiye geçme, çay ve kahve lekesi çıkarma, cam koruması, parlatıcı, bulaşık makinesi tuzu ve makine koruması gibi altı ekstra avantaj da içerir.

3. Pril Gold Tablet en iyi bulaşık makinesi tabletimizdir. Yukarıda sıralanan tüm ürün özelliklerine ek olarak yanmış tencere ve tavaları temizlemek için ekstra güç kullanır ve bunun yanı sıra daha güçlü kurulama etkisine sahiptir. Bonus: Tablet, elle açılmasına gerek kalmayan ince bir film ile paketlenmiştir. Filmin makinenin içinde kendiliğinden çözülmesi için tableti doğrudan deterjan bölmesine koymanız yeterlidir. Ayrıca Pril Gold'un piyasadaki en iyi bulaşık makinesi tableti olduğunu düşünen yalnızca bizler değiliz. Almanya'nın önde gelen tüketici ürünleri denetleyicisi “Stiftung Warentest” yakın zamanda yaptığı bir ürün karşılaştırmasında Pril Gold tabletleri en iyi çok işlevli tablet olarak seçti; ayrıca tabletler başka denemelerde de diğer tabletlere galip geldi.

JEL BULAŞIK MAKINESI DETERJANI: YÜKSELEN YILDIZ

Jel deterjan son yıllarda yaygınlaşmaya başladı. Pril Gold Jel Yağ Çözücü yağı sökmek konusunda özellikle etkilidir; barbekü veya kızartmalardan sonra makine yağlı bulaşıklarla dolmuşsa ideal seçimdir. Pril Gold Jel Yağ Çözücü bulaşıklarınızı ve tavalarınızı temizlemekle kalmaz, bulaşık makinenizin filtre gibi kısımlarında biriken yağların temizlenmesine de yardımcı olur. Diğer avantajları arasında deterjan miktarını ayarlama esnekliği ve ekstra parlaklık da vardır. Suyunuz 21° dH (Alman Sertlik derecesi) üzerinde sertliğe sahipse bulaşık makinesi jelini tuz ile birlikte kullanın.

Bu kategoride daha fazlası

 • Bulaşık makinesi kokularından nasıl kurtulursunuz?

  Bu etkili temizleme ve koku giderme ipuçları ve yardımlarıyla bulaşık makinenizin temiz kokmasını sağlayın.

 • Bulaşık makinenizdeki kireçli su için ipuçları

  Su lekeleri ve diğer kireçli su belirtilerinin üstesinden nasıl geleceğinizi öğrenin.

 • Bulaşık makinesi en iyi sonuçları elde edecek şekilde nasıl doldurulur?

  Bulaşık makinesini doldurmanın doğru yolunu mu arıyorsunuz? Bu eksiksiz bulaşık makinesi doldurma ipuçlarıyla doğrusunu yapın.

 • Kapağı kapattığınızda bulaşık makinesinin içinde neler oluyor?

  Bulaşık makinesi nasıl çalışır ve içeride neler olur? Aksiyon kamerasıyla çekilen videolar sayesinde göz atabiliyoruz!

 • En kirli bulaşıklarınızı bulaşık makinesinde nasıl temizlersiniz?

  Zorlu lekeler için suda ön bekletme, durulama ve ürün ipuçlarımızla her defasında ultra temiz sonuçlar elde edin.

 • Pril doğada çözünebilen bir bulaşık deterjanı mıdır?
 • Bulaşık Deterjanı Sağlık Hizmetleri
 • Bulaşık deterjanımız hassas ciltler için uygun mu?
 • Mutfaktaki bakterilere ve mikroplara karşı ne yapmalıyım?
 • Mutfağınızı bulaşık deterjanıyla temizleyin
 • Araba yıkamak için bulaşık deterjanı kullanılır mı?
 • Piknik Yaparken Bulaşıkları Yıkamak

#SOFRADABİRLİKTE

 • Bir sonraki buluşmanızda sevdiklerinizi mutlu edecek mükemmel tarifi bulun.

 • Bulaşıkları yıkamak için en iyi ipuçlarını ve tüyoları keşfedin!

 • Kim demiş bulaşık yıkamak sıkıcıdır diye? Bu hileler eğlence garantili! Üstelik güçlü ürünlerimizle bulaşık yıkamak çok kolay!